WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Väggklocka 10379145
nr 1037 9145
Väggklocka
Bang & Olufsen, BeoTime, diameter: 29 cm, slitage och smärre skador på visare.
Bang & Olufsen, BeoTime, diameter: 29 cm
Condition: slitage och smärre skador på visare
300
SEK 700
Monday May 16 2016
at 20:25:04
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
400 kr
500 kr
6
600 kr